مهندسی عمران-خبرهای عمران
.مهندسی عمران مهندسی عمران مهندسی عمران.مهندسین عمران.دانلود مقالات عمران.عمران عمران.خبرهایی در مورد عمران ومعماری.مجلات عمران ومعماری.مهندسی عمران.تازه های عمران.مهندسی عمران در ایران.ایران وعمران.مهندس.مقاله.خبرهای عمران.خبر عمران.عمرانی.عمرانیان.مهندسی عمران.مهندسی عمران.مهندسی عمران.مهندسی عمران.mohandesi omran.omran.civih.30vil.eng omran
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: M.FATHI - دوشنبه ۱٧ بهمن ۱۳٩٠

 

فیلم مستند مراحل ساخت پیست اسکی دوبی

 http://www.mountainyahoos.com/SkiResorts/Dubai/SkiDubai-AftView_520.jpg

 

دوبی چندی قبل بزرگترین پیست اسکی مصنوعی جهان را در این شبه جزیره بسیار گرم با طراحی مهندسانی از چندین کشور ساخت. ساخت این پروژه عظیم آن هم در گرمای دبی، یکی از شاهکارهای هنر معماری و عمران است.

 

در این فیلم یک ساعته شما میتوانید مراحل ساخت این پیست اسکی و مشکلاتی که در طول پروژه پیش می اومد و حل میشد رو مشاهده کنید. در این پروژه برف مصنوعی در داخل پیست ایجاد میشود و می بارد. چیزی که شاید هرگز در دوبی در حالت عادی رخ ندهد.

 

اگه اهل تماشای ویدئوهای علمی و علاقمند به معماری هستید ، پیشنهاد میکنم اینو از دست ندین. این ویدئو از سری Kings_of_Construction است .

 

سایت رسمی پیست اسکی دوبی

 

تصاویری از پیست اسکی دوبی

 

پسورد فایل ها: www.elmofan.ir

 

M.FATHI
بسم الله الرحمن الرحیم با عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمام هم رشته ای های خودم{عمران} امیدوارم با این وبلاگ کمکی به عزیزان کرده باشم fathi.m.021@gmail.com باتشکر از عزیزانی که اجازه دادن تا از مطالب سایت و وبلاکشون استفاده کنم instagram:moh3en_5878
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net Flag Counter

Powered by WebGozar

Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net