مهندسی عمران-خبرهای عمران
.مهندسی عمران مهندسی عمران مهندسی عمران.مهندسین عمران.دانلود مقالات عمران.عمران عمران.خبرهایی در مورد عمران ومعماری.مجلات عمران ومعماری.مهندسی عمران.تازه های عمران.مهندسی عمران در ایران.ایران وعمران.مهندس.مقاله.خبرهای عمران.خبر عمران.عمرانی.عمرانیان.مهندسی عمران.مهندسی عمران.مهندسی عمران.مهندسی عمران.mohandesi omran.omran.civih.30vil.eng omran
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: M.FATHI - شنبه ۱٩ شهریور ۱۳٩٠
//www.donya-e-eqtesad.com/News/1465/24-02.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

 عظیم ترین پل کمانی جهان

سال ها است که کشور آمریکا در ساخت پل های عظیم با معماری بی نظیر و ساختار محکم، در دنیا پیشرو بوده است.
یکی از این پل های عظیم در ایالت مینسوتا که نام سنت آنتونی فالز را بر خود دارد، به عنوان یکی از نمونه های سازه های عظیم مهندسی نسل جدید مورد تحسین قرار می گیرد.
بسیاری از این پل ها حتی در برابر زلزله هم مقاومت بالایی دارند. اما شهر کوچک دبی با آمار بالای ساخت و سازی که دارد اکنون از این نظر قصد دارد با آمریکارقابت کند.
دیگر تنها برج ها و آسمان خراش عظیم دبی به رقابت سازه های بلند دنیا نمی روند بلکه این امارت عربی است که قصد دارد با ساخت پلی عظیم، نام خود را در حوزه دیگری از ساخت وساز در جهان به ثبت برساند.
کار ساخت بزرگ ترین پل کمانی دنیا در دبی از ماه آینده شروع می شود.
این پل با 12 لاین عبوری، ظرفیت عبور همزمان بیش از 2000 وسیله نقلیه را در ساعت دارد.
ارتفاع این پل 220 متر است و تا سال 2012 کار ساخت آن کامل می شود. این پل عظیم بعد از ساخته شدن بلند تر از پل جورج واشنگتن خواهد بود.

     
 
 
M.FATHI
بسم الله الرحمن الرحیم با عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمام هم رشته ای های خودم{عمران} امیدوارم با این وبلاگ کمکی به عزیزان کرده باشم fathi.m.021@gmail.com باتشکر از عزیزانی که اجازه دادن تا از مطالب سایت و وبلاکشون استفاده کنم instagram:moh3en_5878
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net Flag Counter

Powered by WebGozar

Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net